4 841 aktuálních nabídek
od 244 realitních kanceláří a soukromníků

Novostavby a developerské projekty

Počet nalezených novostaveb: 7
Rodinné domy Radobyčice Břízová

V lokalitě je navrženo 25 bytových jednotek - 8 bytových jednotek v řadových domech, 12 bytových jednotek v dvojdomech a 5 bytových jednotek v samostatných domech.

Lokalita: Plzeň

od 9 368 000 Kč
Domy a byty Újezd - jih

Od centra lokality, jižním směrem k potoku, je navržena více rozvolněná zástavba řadových a rodinných domů a bude vybudováno i 7 bytových domů.

Lokalita: Plzeň

Cena na dotaz
Terasy Šumava

Terasy Šumava 13 pozemků v panenské přírodě, 5 minut od státní hranice s Německem. Připraveno k výstavbě rodinných domů pro bydlení i rekreaci.

Lokalita: Chudenín

od 2 356 200 Kč
Rezidence Jezerní

Jedná se o luxusní projekt Rezidence Jezerní. Nový objekt s apartmány u Jezerního potoka je situován na okraji Železné Rudy. Velikost novostavby objektu pojímá jedno částečně podzemní podlaží, jedno nadzemní a poslední dokonce s mezonety. Celkově zde nalezneme 21 samostatných bytových jednotek.

Lokalita: Železná Ruda, Na Svahu

od 8 804 000 Kč
Komfortní byty na Šumavě nové Viladomy Kašperské Hory

0

Lokalita: Kašperské Hory, Nová

Cena na dotaz
Chytré bydlení Skvrňany

Chytré bydlení Skvrňany je svěží rezidenční areál sedmi bytových domů s více než 200 byty, určený všem, kteří touží po velkorysém bydlení s vlastním parkem, skvělou dostupností a variabilním modulovým dispozičním řešením.

Lokalita: Plzeň, Vojanova

od 3 400 000 Kč
Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny

V Mýtě u Rokycan, v lokalitě U Sladovny připravila firma IKO stavby s.r.o. výstavbu obytné lokality. Záměrem bylo vytvořit ucelený, kvalitní obytný komplex, kde návrh zástavby vychází z požadavků specifikovaných územním plánem. Objekty jsou komponovány s ohledem na místní podmínky.

Lokalita: Mýto, U Sladovny

od 3 062 000 Kč

Projekty dle lokality

TOPlist TOPlist