4 825 aktuálních nabídek
od 258 realitních kanceláří a soukromníků
CENTURY 21 Česká republika nabízí

Prodej vily 296 m²

Jižní, Červený Hrádek, Plzeň (okres Plzeň-město)

900 000 Kč
vyvolávací cena v aukci

Základní údaje

Datum vložení 29. července 2023 ID nemovitosti 9232085
Plocha pozemku 815 m² Užitná plocha 296 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Dopravní spojení Autobus, Vlak, MHD, Silnice
Elektřina 230 V, 400 V Kanalizace Veřejná kanalizace
Zdroje vody Veřejný vodovod Způsoby vytápění Ústřední - plynové
Konstrukce Zděná Balkóny Lodžie
Bazény Venkovní Inženýrské sítě Plyn
Parkování Garáž Příjezdy Asfalt
Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Jedná se o podíl id. 1/12 na rodinném domě a na pozemcích.

Rodinný dům je samostatný objekt. Stavba má 2 nadzemní podlaží. Dům je podsklepený celkově. V objektu není půda a nemá vybudované podkroví. Dům je dispozičně dvougenerační. Objekt byl postaven dle kolaudačního rozhodnutí v roce 1981, v roce 2012 - kolaudační rozhodnutí stavební úpravy.

Vnitřní omítky jsou vápenné. Okna jsou plastová s dvojsklem. Příslušenství oken tvoří žaluzie v části objektu. Obytné místnosti jsou orientované na sever, jih. Kuchyňské vybavení tvoří kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů, plynový sporák. V koupelně se nachází klasická vana, sprchový kout, umyvadlo a na toaletě se nachází klasická toaleta. Interiérové dveře jsou dřevěné plné, dřevěné prosklené, zárubně jsou ocelové a vchodové dveře jsou plastové. Osvětlovací techniku tvoří lustry.

Do domu je zavedena elektřina o napětí 230 a 400 V a je dodávána z rozvodné sítě. Voda je přivedena z obecního vodovodu. Objekt je napojen na veřejnou kanalizaci. Zemní plyn je zaveden. Vytápění zajišťuje plynový kotel, topná tělesa tvoří závěsné radiátory, ohřev vody zajišťuje bojler.

Celková výměra pozemku činí 815 m2. Sklon pozemku je mírně svažitý. Pozemek je oplocený dřevěným plotem s podezdívkou. Trvalé porosty - ovocné dřeviny, okrasné dřeviny.

Na pozemku se dále nacházejí vedlejší stavby - bazén, přístřešek, venkovní sklep pro uskladnění potravin, skalka, posezení, skleník Přístup je bezproblémový po zpevněné obecní cestě. Rodinný dům je postaven ve východní části obce a charakter okolí odpovídá rezidenční zástavbě rodinnými domy se zahradami.

Jedná se o klidnou lokalitu bez zdraví ohrožujících vlivů a zeleň v podobě lesů a luk je v docházkové vzdálenosti. Lokalita se zanedbatelným nebezpečím výskytu záplav. Zastávka MHD je v docházkové vzdálenosti a zastávky dálkových spojů v dojezdové vzdálenosti a parkovací možnosti jsou dobré na vlastním pozemku.

Bližší informace jsou k dispozici ve znaleckém posudku.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Jižní, Červený Hrádek, Plzeň (okres Plzeň-město)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Mgr. Jiří Kozumplík
Mgr. Jiří Kozumplík
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Česká republika
Reklama

Budete potřebovat?

Elektrikáři
Elektrikáři

Pavel Fencl

Adresa: Žichlice 43, Hromnice, 33011
Email: pafencl@volny.cz
Web: https://www.ceskestavby.cz/firmy/pavel-fencl.html
TOPlist TOPlist