4 242 aktuálních nabídek
od 203 realitních kanceláří a soukromníků
MÜLLER REALITY-IMMOBILIEN s.r.o. nabízí

Prodej rodinného domu 145 m²

Pod Svatoborem, Sušice II, Sušice (okres Klatovy)

Základní údaje

Datum vložení 14. července 2021 ID nemovitosti 001732KH
Plocha pozemku 714 m² Užitná plocha 145 m²
Plocha zastavěná 220 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Dopravní spojení Vlak, MHD Elektřina 230 V, 400 V
Kanalizace Veřejná kanalizace Zdroje vody Veřejný vodovod
Způsoby vytápění Ústřední - tuhá paliva Konstrukce Jiná
Zdroje vody Veřejný vodovod Inženýrské sítě Plyn
Parkování Garáž Vlastnictví soukromé
Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Pozemek: stavební parcela o výměře 220 m2 (zastavěná plocha a nádvoří), ozemková parcela o výměře 494m2 (zahrada)
Lokalita: ŠUMAVA – Sušice brána do Šumavského národního parku – město v těsné blízkosti nejhezčích a přísně chráněných lokalit Šumavy, má nezapomenutelnou atmosféru. Je zde muzeum města, restaurace všech cenových kategorií s příjemným posezením. Sušice je město s kompletní občanskou vybaveností může nabídnout vnitřní i venkovní koupaliště, zimní stadion, kino, tenisové kurty a řadu dalších sportovních aktivit, školy, školky, střední školy, nemocnici. Dominantou je hora Svatobor, na jejíž úpatí nabízená nemovitost leží.
Popis a poloha nemovitosti: Nemovitost se nachází na úpatí hory Svatobor u kaple sv. Antonína v ulici Pod Svatoborem. Dům je umístěn v klidné lokalitě rodinných domků se zahradami. Velmi pěkné místo s výhledem na město. Solitérně stojící rodinný dům jehož rekonstrukce a přístavba proběhla v roce 1992 je podsklepená klasická zděná stavba na kvalitně provedené podezdívce, má sedlovou střechu krytou pálenou taškou. Nacházejí se v něm dvě samostatné bytové jednotky v přízemí 3+1, a v patře 2+1 každá s vlastním příslušenstvím – jedna ve zvýšeném přízemí, druhá v podkroví. Dům je situován v mírně se svažujícím terénu. Přístup do domu je z příjezdové komunikace, nebo zadním vjezdem, kde je velká dílna o rozměrech 7x7m2. Do dílny je zavedena elektřina 230/400V. Dílna byla vystavěna v roce 2000.
Na dům navazuje zahrada s bazénem. Stavebně-tech.stav domu nemá závady, žádné statické poruchy, krov v bezvadném stavu. Elektřina je v mědi, ale voda je ještě v železe. Část domu je osazena plastovými okny. Podsklepení a polosuterén, je přístupné vnitřním schodištěm z chodby v přízemí. V tomto technickém podlaží se nachází garáž s vraty na dálkové ovládání Hermann (30m2). Dále pak samostatný sklep, kotelna s navazujícím skladem pevných paliv. Přízemí, bytová jednotka 3+1, se vstupem od zadní části domu do zádveří, odtud do chodby, z níž se vchází vlevo do koupelny (vana, umyvadlo, samostatné WC cca 10m2). Samostatný vchod z chodby má i kuchyně (15m2) odtud se vstupuje do prosvětleného obývacího pokoje (22m2). Z obývacího pokoje je přístupná ložnice (16m2). Další pokoj je na konci dlouhé chodby (20m2). Podkroví, bytová jednotka 2+1 je přístupná po dřevěném schodišti z chodby v přízemí. Zde se nachází kuchyň (15m), pokoj (25m2), ložnice (15m2), komora (2,5m2) a koupelna se sprchovým koutem a s WC (5m2). Hezké výhledy z jeho oken jsou umocněny zvýšenou pozicí oproti přízemí. Inženýrské sítě: El.příkon-230/400 V, vytápění: kombinovaný kotel ATMOS na tuhá paliva a plynový kotel,
voda- obecní, na zahradě kopaná studna hluboká 6 m - na zalévání, kanalizace – obecní

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Pod Svatoborem, Sušice II, Sušice (okres Klatovy)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Ilona Korcová  -  kancelář Sušice
Ilona Korcová - kancelář Sušice
Kontaktovat prodejce
MÜLLER REALITY-IMMOBILIEN s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist