4 724 aktuálních nabídek
od 248 realitních kanceláří a soukromníků
CENTURY 21 Česká republika nabízí

Prodej rodinného domu 127 m²

Rohozno, Janovice nad Úhlavou (okres Klatovy), Česko

Základní údaje

Datum vložení 12. října 2023 ID nemovitosti 2132295
Plocha pozemku 2 934 m² Užitná plocha 127 m²
Plocha nebytová 855 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Elektřina 230 V Kanalizace Žumpa, septik
Zdroje vody Místní zdroj Způsoby vytápění Ústřední - tuhá paliva, Ústřední - elektrické
Konstrukce Zděná Inženýrské sítě Telefon
Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Hledáte dům s velkým pozemkem pro bydlení nebo rekreaci? Příjemné místo k bydlení vám nabídne Rohozno, které je součástí Janovic nad Úhlavou, pouhých 7 km od Klatov a zároveň v blízkosti CHKO Český les a Národního parku Šumava.

Rodinný dům s příjemnou atmosférou prošel rekonstrukcí a je plně přizpůsoben k trvalému bydlení i rekreaci. Jeho vnitřní dispozice je 3+1 a má užitnou plochu 127 m2 v přízemní části. V domě byla vyměněna všechna okna, rozvody elektřiny, vody a odpadů, rekonstrukcí prošlo sociální zázemí a zateplení stropů foukanou pěnou. Přestože jsou v obývacím pokoji krbová kamna a v kuchyni funkční kachlová, je celý dům vytápěn teplovodním ústředním vytápěním s radiátory a otopným žebříkem v koupelně. Vytápění domu zajišťuje úsporný moderní kotel na pelety a tuhá paliva s možností dálkového ovládání přes mobilní telefon. Kotel je doplněn ještě dvěma vysokoobjemovými akumulačními nádržemi.

Na obytný dům přímo navazuje hospodářské stavení. Vlevo za vstupem jsou tři zrekonstruované místnosti s technickým zázemím pro topný systém. Napravo za vstupními dveřmi se vchází do bývalých stájí s velkou dílnou a dvěma boxy pro koně. Stejně jako rodinný dům i hospodářské stavení má dosud nevyužitou podkrovní část, která může po stavební úpravě poskytnout opravdu velkorysý prostor o velikosti cca 250 m2 k dalšímu využití. Celková vnitřní plocha hospodářské budovy je cca 280 m2. Vnitřní plocha samostatné stodoly na pozemku je cca 248 m2. Rodinný dům s přilehlým stavením je napojen na obecní vodovod. Na pozemku je i kopaná studna s užitkovou vodou a septik. To vše na pozemku o rozloze 2 934 m2.

Máte další dotazy? Neváhejte mne kdykoliv kontaktovat.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Rohozno, Janovice nad Úhlavou (okres Klatovy), Česko
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Mgr. Marek Blumajer
Mgr. Marek Blumajer
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Česká republika
Reklama
TOPlist TOPlist