Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Moje filtry Upravit profil Upravit profil Vložit inzerát Vložit inzerát
Region
mapa

979 000 Kč

G

Mimořádně nehospodárná

Hypotéku?

Zjistěte zdarma a nezávazně své možnosti hypotéky u této nemovitosti.

Do oblíbených
Do oblíbených
Nemovitost nabízí
Stanislav Frýbl

3 898 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Stěhuju.cz

Kalkulace stěhování do 90 sekund

Základní informace

ID nemovitosti SF2425
Stav nemovitosti Bezvadný
Plocha zastavěná 17 m²
Datum vložení včera
Plocha pozemku 379 m²
Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví soukromé
Plocha užitná 16 m²

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji zahradu se zahradní chatou v Tachově v zahrádkářské kolonii - zahrádkářská kolonie Minerálka. Zahrada je po rekonstrukci, tudíž je vhodná pro zájemce, kteří chtějí ihned začít s rekreací či pěstováním.

Zastavěná plocha chaty činí 17 m2, zahrada je o výměře 379 m2, celková plocha zahrady činí 393 m2. Předmětem prodeje je zděná chata, částečně podsklepená, která prošla rekonstrukcí (nová fasáda, rozvody elektřiny a mnoho dalšího), dále dřevěná pergola s úložným prostorem pro nářadí. V pergole je vyhotoven rozvod elektřiny s osvětlením a zásuvkami.

Do chaty je zavedena elektřina a voda (užitková) je čerpána z vlastní studny na pozemku. Chata disponuje i chemickým WC.

K zahradě je zajištěn bezproblémový příjezd, jak ze spodní části zahrady přes kolonii, tak z vrchní části přes udržovaný travnatý pozemek.

Koupi zahrady lze řešit hypotečním úvěrem, který Vám můžeme zprostředkovat. .

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

Nemovitost nabízí

 Stanislav Frýbl
Stanislav Frýbl
Telefon zobrazit telefon

Nemovitost nabízí

 Stanislav Frýbl
Stanislav Frýbl
Telefon zobrazit telefon