Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Moje filtry Upravit profil Upravit profil Vložit inzerát Vložit inzerát
Region
mapa

4 732 000 Kč

Hypotéku?
  • 5 200 Kč za m²
Hypotéku?

Zjistěte zdarma a nezávazně své možnosti hypotéky u této nemovitosti.

Do oblíbených
Do oblíbených
Nemovitost nabízí
Jan Štěpánek

18 601 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Základní informace

Kanalizace Veřejná kanalizace
ID nemovitosti 200074
Vlastnictví soukromé
Zdroje vody Veřejný vodovod
Datum vložení 1. července 2024
Plocha pozemku 910 m²
Inženýrské sítě Plyn
Cena 4 732 000 Kč
Spočítat hypotéku

Popis nemovitosti

5 minut jízdy autem od centra města, v Plzni Křimicích, je krásný rovinatý pozemek. Ideální místo pro vytvoření nového bydlení na klidném místě s výbornou dostupností na D5.

Stavební pozemek "C" o rozloze 714 m2 (plus ideální polovina přístupového pozemku, který má výměru 392 m2) leží v klidné zástavbě mezi ostatními pozemky s rodinnými domy. Pozemek je krytý ze všech stran vzrostlou vegetací (tůje, keře, stromy) a poskytuje dokonalé soukromí. Vzhledem ke tvaru a umístění pozemku na něj není vidět ani z komunikace vedoucí podél zástavby. Na pozemek jsou přivedeny všechny inženýrské sítě: elektřina, kanalizace, voda, plyn. Navíc je na přístupovém pozemku studna.

Za pozemkem směrem k poli, je další pozemek, který je možno si pronajmout, nebo jeho část (opět viz vyznačení na obrázku). Majitel pozemku poskytne kupujícímu i projekt na dům, který si nechal již zpracovat.

Legenda k přiloženému plánku:
pozemek A = přístupový pozemek (součástí ceny je ideální polovina tohoto pozemku), celková výměra 392 m2;
pozemek B (východní) = vedlejší pozemek (je také k prodeji na samostatném inzerátu), výměra 823 m2, cena 5.299.000 Kč i s ideální polovinou přístupového pozemku A;
pozemek C (západní) = inzerovaný pozemek, výměra 714 m2;
Možné je také koupit dohromady pozemky A+B+C (viz samostatný inzerát).

Pokud byste pozemek rádi viděli, nebo máte zájem o další informace, kontaktujte mě, prosím.
Pro koupi pozemku zajistím kompletní realitní servis a financování hypotečním úvěrem.