Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Moje filtry Upravit profil Upravit profil Vložit inzerát Vložit inzerát
Region
mapa

1 690 000 Kč

  • včetně právního servisu, cena k jednání
Hypotéku?

Zjistěte zdarma a nezávazně své možnosti hypotéky u této nemovitosti.

Do oblíbených
Do oblíbených
Nemovitost nabízí
Kateřina Peksová

6 729 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Základní informace

Dopravní spojení Autobus, Silnice
Datum vložení 11. června 2024
Elektřina 230 V
Plocha pozemku 1 000 m²
ID nemovitosti 2963

Popis nemovitosti

Hledáte klidné a příjemné místo, do kterého budete moci utíkat za odpočinkem před unavujícím městským ruchem? Představuji Vám jedinečnou nabídku krásné parcely určené pro stavbu rodinného domu či stavby k rekreaci o velikosti příjemných 1000 m2 ležící na ničem nerušeném místě, na okraji obce Petlery v podkrušnohoří, vzdálené od města Klasterec nad Ohří pouhých 5 km. Krušné hory - Klínovec a Boží dar jsou vzdálené 30 minut cesty autem.

K prodeji jsou aktuálně k dispozici tři parcely o přibližné výměře 1 000 m2. Momentálně jsou v katastru vedeny jako dvě parcely o výměře 1 500 m2, avšak v závislosti na zájmu lze pozemky přerozdělit.
Elektřina je dostupná na hranici pozemku, voda je momentálně v řešení obce. Příjezdová cesta bude vybudována současně s instalací vodovodního připojení, přičemž dokončení se očekává do konce roku 2025.
Pro více informací mne neváhejte kontaktovat.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

Nemovitost nabízí

 Kateřina Peksová
Kateřina Peksová
Telefon zobrazit telefon

Nemovitost nabízí

 Kateřina Peksová
Kateřina Peksová
Telefon zobrazit telefon