Nabízíme k prodeji konstrukci k dřevostavbě. Konstrukce tří modulů včetně střechy bez zateplení, oken, dveří, komína, podhledů a fasádních prvků je 3.100.000,- Kč. V případě dokončení na klíč je cena dle domluvy. Doprava a nakládka jeřábem není v ceně započítaná. Konstrukce modulů lze upravit v nejrůznější varianty. Vše je na domluvě a osobní schůzce.
Nabízíme k prodeji rodinný dům v klidné části obce Hradiště u Blovic. Tato novostavba je koncipována jako dvojdomek, což nabízí flexibilitu pro bydlení buď jako dvě oddělené jednotky, nebo jako jeden větší domov. Dům je vybaven krbovými kamny, což zajišťuje útulné vytápění, a teplá voda je zajištěna bojlerem. Napojení na veřejnou kanalizaci je samozřejmostí. Celková plocha pozemku činí 726 m², což
Nabízíme Vám ke koupi 2 parcely, vedené v katastru nemovitostí jako lesní pozemky o výměrách 760 m2 a 794 m2 nacházející se v katastrálním území Hradiště u Blovic. Pozemky jsou porostlé akátem.