Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Moje filtry Upravit profil Upravit profil Vložit inzerát Vložit inzerát
Region
mapa

3 700 000 Kč

C

Úsporná

Hypotéku?

Zjistěte zdarma a nezávazně své možnosti hypotéky u této nemovitosti.

Do oblíbených
Do oblíbených
Nemovitost nabízí
Stanislav Černý

14 732 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Stěhuju.cz

Kalkulace stěhování do 90 sekund

Základní informace

Kanalizace Veřejná kanalizace
Balkóny Lodžie
Vlastnictví soukromé
Plocha užitná 70 m²
Energetická náročnost C - Úsporná
Zdroje vody Veřejný vodovod
ID nemovitosti 2414
Stav nemovitosti Bezvadný
Plocha zastavěná 314 m²
Konstrukce Panelová
Datum vložení před měsícem
Plocha pozemku 314 m²
Patro 2.

Popis nemovitosti

Velmi rádi bychom vám nabídli k prodeji krásnou a nadstandardně vybavenou bytovou jednotku o dispozici 4+kk. Užitná plocha bytu je 70,1 m2, lodžie 5 m2 a sklep 1,6 m2. Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží panelového domu.

Byt prošel rekonstrukcí a je na poměry panelového domu velice nadstandardně vybaven.

Při rekonstrukci byly například udělány nové rozvody elektřiny a nivelace (vyrovnání) podlahy v celém bytě. V koupelně jsou nové obklady a je zde koupelnová skříňka se speciálním dotykovým ovládáním světla, zároveň je zde integrované kosmetické zdrcadlo s možností nabíjení uvnitř.

Každý, kdo rád tráví čas v kuchyni, ocení její protiotiskový povrch, šuplíky s dojezdem a integrovanou zásuvku v pracovní desce. Pro kvalitní vodu je zde vodní filtr s reverzní osmózou. Jistě budete nadšení i z vestavěných spotřebičů jako je Samsung dvouzónová trouba (třída A+, umí páru, gril, fritézu a pečení v páře), parní myčku LG (třída A, včetně parních programů) a lednici Gorenje s nulovou zónou.
V jednom z pokojů (momentálně využívaném jako pracovna) je umístěna sušička Haier (třída A+++) a pračka Samsung s AI funkcemi (třída A). V ložnici pak naleznete světlo s možností změny teploty pomocí ovladače.

Dům, ve kterém se byt nachází, je lokalizován na okraji sídliště v klidné části Stráže pod Ralskem. V dochozí vzdálenosti je Vodní nádrž Stráž pod Ralskem, kde se nachází známý vlek vodního lyžování. Lokalita je celkově ideální pro milovníky sportu ne jen proto, že ve městě naleznete plavecký bazén, saunu, fitness, tenisové kurty apod., ale i jeho okolí vybízí ke sportovním aktivitám, jako je jízda na kole či běh.

Ve městě samozřejmě naleznete veškerou občanskou vybavenost, kterou potřebujete.

Financování je možné hypotéčním úvěrem, se kterým vám rádi pomůžeme v naší společnosti eDO finance. V případě zájmu o více informací, či prohlídku kontaktujte makléře.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

Nemovitost nabízí

 Stanislav Černý
Stanislav Černý
Telefon zobrazit telefon

Nemovitost nabízí

 Stanislav Černý
Stanislav Černý
Telefon zobrazit telefon