4 646 aktuálních nabídek
od 253 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX Glorion nabízí

Prodej stavební parcely 1000 m²

Cheb, Česko

Základní údaje

Datum vložení 25. listopadu 2023 ID nemovitosti 378269
Plocha celková 1 000 m² Plocha pozemku 1 000 m²
Užitná plocha 1 000 m²

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek pro venkovské bydlení , který je ideální volbou pro ty, kteří touží po klidu, pohodě a spojení s přírodou.

Tato nemovitost nabízí množství výhod. Pokud jste milovníkem přírody a chovu drobného zvířectva, tento pozemek je pro vás jako stvořený. Jeho prostorné rozložení vám umožní vytvořit si svůj vlastní ráj plný zeleně a harmonie. Díky klidnému prostředí si zde můžete užívat pohodu a relaxaci ve spojení s okolní přírodou.

Další výhodou je možnost soběstačnosti. Na tomto pozemku máte dostatek místa pro zahradničení a vlastní pěstování čerstvé zeleniny či ovoce. Budete moci žít v souladu s přírodou a plně využít ekologických principů.

Pozemek nabízí také výbornou dostupnost ke všem potřebným službám a vybavení. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost, školy, školky a obchody. Díky snadnému přístupu k veřejné dopravě se můžete snadno dostat do centra města či okolních obcí.

Tato nemovitost je skvělou investicí do budoucnosti. Buďte tvůrcem svého vlastního domova a vytvořte si ideální místo pro život. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vás!
Tento pozemek je také možné využít např. pro realizaci venkovského bydlení v nových kontejnerových modulárních domech, které na těchto pozemcích postavíme tzv. na klíč. Neváhejte nás kontaktovat s Vašimi přáními a potřebami. Bydlete po svém. Chybí jen pár kroků a 8 týdnů pro realizaci Vašeho bydlení.
Bydlete hned:-)

Nemovitost nabízí

 Jana Klimešová
Jana Klimešová
Kontaktovat prodejce
RE/MAX Glorion
Reklama

Budete potřebovat?

Barvy a laky
Barvy a laky

ColorMax

Adresa: Kasární náměstí 7, Cheb, 35002
Email: colormax@colormax.cz
Web: https://www.colormax.cz
TOPlist TOPlist