4 825 aktuálních nabídek
od 258 realitních kanceláří a soukromníků
CENTURY 21 Česká republika nabízí

Prodej stavební parcely 542 m²

Vísky (okres Rokycany)

1 355 000 Kč
2 500 Kč za m²
včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu

Základní údaje

Datum vložení 4. dubna 2023 ID nemovitosti 10633067
Plocha pozemku 542 m² Dopravní spojení Autobus
Elektřina 230 V, 400 V

Popis nemovitosti

Předmětem prodeje je rovinatý pozemek obdélníkového tvaru o výměře 542 m2, který je evidovaný v KN jako ostatní plocha, platným územním plánem je určen k zastavění – stavby pro bydlení na pozemcích, které mají společnou hranici s pozemky v zastavěném území, které je tvořeno více než jedním zastavěným stavebním pozemkem. Hlavní funkcí území je bydlení v rodinných domech ((včetně domů a usedlostí s hospodářským zázemím) a obslužná sféra. Dále soukromé užitkové zahrady. Přípustné jsou hospodářské objekty pro domovní hospodářství, jejichž vliv na životní prostředí nepřekročuje hranice pozemku. Dále malé provozovny služeb a občanské i komerční vybavenosti, jejichž vliv na ŽP nepřekročuje hranice pozemku.
Podmíněné využití: bytové domy max. do 2 NP s využitelným podkrovím. Zastavěnost pozemku v zastavěných plochách je max. 30% stavbou hlavní a 20% stavbou doplňkovou včetně dalších zpevněných ploch. Je doporučeno, aby novostavby či přestavby stávajících staveb respektovaly stávající urbanistickou a architektonickou strukturu okolní zástavby.
Pozemek je oplocen, napojen na ČEZ a disponuje vlastní kopanou studnou viz fotodokumentace.
Obec Vísky se nachází ve Plzeňském kraji v okrese Rokycany, vzdálená od obce Mirošov 5 Km, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost (MŠ, ZŠ, sportoviště, služby, lékař, gastro, ubytování, Policie ČR, HZS. Dopravní dostupnost: vlak – Příkosice, BUS v obci, nájezd na D5 – Rokycany 14 Km.
Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Vísky (okres Rokycany)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Jana Nekvinda Vraštilová
Jana Nekvinda Vraštilová
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Česká republika
Reklama
TOPlist TOPlist