5 817 aktuálních nabídek
od 228 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX Anděl nabízí

Pronájem hotelu, penzionu 1229 m²

Sadová, Karlovy Vary

120 000 Kč/měsíc

Základní údaje

Datum vložení 15. září 2022 ID nemovitosti 329949
Plocha celková 296 m² Plocha pozemku 296 m²
Užitná plocha 1 229 m² Plocha zastavěná 296 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Dopravní spojení Autobus, Vlak, MHD, Silnice, Dálnice
Elektřina 230 V, 400 V Kanalizace Veřejná kanalizace
Zdroje vody Veřejný vodovod Způsoby vytápění Ústřední - plynové
Konstrukce Jiná Inženýrské sítě Telefon
Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu zavedený SPA Hotel Lauretta v Karlových Varech, Sadová ulice, který se nachází v samém srdci historické části města zapsaného v UNESCO. Mlýnská kolonáda, Dvořákovy sady, hotel Thermal, pravoslavný kostel, lázeňské lesy a parky jsou doslova v sousedství. Zde u malého náměstí naleznete absolutní klid a relaxaci. Pokud toužíte po pravidelných procházkách a využít ke svému uzdravení léčivé prameny, je tento hotel pro Vaše klienty skvělou volbou. Za tři minuty jste u prvních vývěrů a i další jsou skvěle dostupné. Pokud se chcete vydat do přírody a projít si vyhlášené rozhledny a vyhlídková místa, jste opět na skvělém místě s dostupností 5 minut. Toužíte po soukromí a klidu, ale večer se chcete vydat do centra a zažít atmosféru nočního města. Žádný problém, stačí pět minut a jste tam a to vše pěšky!
Tento hotel, který má skvělé hodnocení je prakticky připravený k okamžitému užívání. Nyní majitel nemovitosti provedl výměnu všech oken a šatních skříní v pokojích. V příštím roce je naplánovaná i výměna výtahu. Majitelé chápou složitou situaci na trhu s ubytovacími službami a proto dochází k úpravě nájemních podmínek. Smlouva bude podepsána minimálně na tři roky s vratnou kaucí 400.000,-Kč. Nájemné se snižuje s požadovaných 200.000,- Kč + DPH na 120.000,-Kč+DPH pro celý první rok nájemní smlouvy. V dalším období se nájemné po zaběhnutí hotelu zvedne na 170.000,-Kč + DPH a pokud nedojde již k žádné další krizi, která by bránila užívání hotelu, bude ve třetím a dalším roce nájemné vráceno na původně požadovanou částku 200.000,- Kč+DPH. Bude tedy dostatek času na přípravu hotelu k provozování. Co se týče popisu a vybavení hotelu, čeká Vás historická budova z r. 1900 o jednom podzemním a pěti nadzemních podlaží. Má samostatné vchody pro zásobování a hosty. Je vybaven balneo provozem, saunou a ošetřovnou lékaře. K vytápění a ohřevu vody slouží vlastní plynová kotelna po celkové rekonstrukci. Má zařízenou kuchyni a jídelnu pro 40 hostů, salonek s barem a další potřebná zázemí a kanceláře. Hotel je vybaven dvěma staršími výtahy, jeden osobní a druhý malý nákladní.
Od 2. nadzemního podlaží jsou k dispozici hotelové pokoje. Hotel disponuje 15 x dvoulůžkovými a 5x jednolůžkovým pokojem. Jsou vybaveny nábytkem, televizí, lednicí, tel., WC a koupelnou, předsíní a příslušenstvím. Důležité je, že každý pokoj je vybaven balkónem s výhledem k náměstí. Celková výměra je pak přibližně 1229m2.
Před hlavním vstupem do hotelu je rozlehlá terasa a pod ní na náměstí je možnost pronájmu 3. parkovacích míst od města.
Věřím, že tento hotel nabízí výjimečnou příležitost v uskutečnění nebo rozšíření Vašeho podnikatelského záměru za nyní pobídkovou cenu 120.000+ DPH / měsíc. Na nájemce budou dále přepsány energie a požadována platba za pronájem zařízení 10.000,- Kč + DPH / měsíc.
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat, rád se Vám budu věnovat a v případě zájmu provedu celým hotelem.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Sadová, Karlovy Vary
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

RE/MAX Anděl
Reklama
TOPlist TOPlist