5 853 aktuálních nabídek
od 231 realitních kanceláří a soukromníků
VOYTA reality s.r.o. nabízí

Prodej hotelu, penzionu 1150 m²

třída Vítězství, Hamrníky, Mariánské Lázně (okres Cheb)

Základní údaje

Datum vložení 22. září 2022 ID nemovitosti 153
Plocha celková 650 m² Plocha pozemku 2 018 m²
Obytná plocha 1 150 m² Užitná plocha 1 150 m²
Plocha zastavěná 650 m² Energetiká náročnost C - Úsporná (i)
Dopravní spojení Autobus, Vlak, MHD, Silnice Elektřina 230 V, 400 V
Kanalizace Veřejná kanalizace Inženýrské sítě Telefon, Plyn
Parkování Parkování na ulici Příjezdy Asfalt
Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Výjimečná investiční příležitost. V zastoupení klientů si Vám dovolujeme nabídnout komplex tří nemovitostí v Mariánských Lázních, v městské části Hamrníky, cca 3 kilometry od centra města. Vyhledávaný a prosperující hotel Pelikán a dva rodinné domy na sousedních parcelách.

Hotel byl postaven v devadesátých letech minulého století a od té doby je pečlivě udržován, takže nevyžaduje žádné okamžité investice. Ve třech podlažích hotel nabízí celkem 44 lůžek ve 22 pokojích. Všechny pokoje jsou stejného rozměru (17 m2), jsou dvoulůžkové a mají standardní zařízení a vybavení. Koupelna s toaletou a sprchovým koutem, televize, internet (WiFi), telefon. V přízemí hotelu se nachází útulná hotelová restaurace (50 míst) s plně vybavenou kuchyní a odpovídajícím skladových zázemím, prádelna, kotelna, místnost pro masáže a kancelářské prostory. Celková užitná plocha činí 750 m2. Objekt je napojen na všechny inženýrské sítě a má vlastní plynovou kotelnu. Parkování přímo před hotelem. Celková plocha pozemku činí 702 m2, z toho 320 m2 je zastavěná plocha. Hotel je hojně využíván českými i zahraničními návštěvníky a v období březen až říjen má téměř stoprocentní obsazenost.

Na sousední parcele o velikosti 596 m2 stojí velký rodinný dům, který před nedávnem prošel kompletní rekonstrukcí, provedenou s citem, vkusem a za použití těch nejkvalitnějších materiálů. V přízemí domu se nachází jeden apartmán (44 m2) a další tři pokoje hotelového typu, včetně příslušenství, dílna a garáž. Pokoje v přízemí jsou už dnes využívány pro rozšíření nabídky sousedního hotelu. Celé první patro zabírá nadstandardní bytová jednotka o dispozici 4+kk a podlahové ploše přes 150 m2.

Třetí součástí nabídky je hezká patrová vilka z období první republiky na parcele o velikosti 720 m2, přímo za hotelem. V domě je bytová jednotka 4+1, dům je trvale obýván, ale výhledově bude potřebovat rekonstrukci. Dům i pozemek je cenný a velmi důležitý pro další rozvoj hotelu, možností se nabízí celá řada (wellness, bazén, tenisový kurt, případně parkovací místa apod.).

Fungující a prosperující hotel, dva rodinné domy a celkem 2.018 m2 pozemků. Využijte této ojedinělé nabídky výhodné investice do lázeňství a turistického ruchu v krásném lázeňském městě, které je součástí Seznamu světového dědictví UNESCO. Zavolejte, rádi Vám poskytneme další informace, případně vás nabízenými objekty provedeme.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

třída Vítězství, Hamrníky, Mariánské Lázně (okres Cheb)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 MUDr. Michal Martinek
MUDr. Michal Martinek
Kontaktovat prodejce
VOYTA reality s.r.o.
Reklama

Budete potřebovat?

Barvy a laky
Barvy a laky

ColorMax

Adresa: Kasární náměstí 7, Cheb, 35002
Email: colormax@colormax.cz
Web: https://www.colormax.cz
TOPlist TOPlist