5 853 aktuálních nabídek
od 231 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX Glorion nabízí

Prodej hotelu, penzionu 1026 m²

Počerny, Karlovy Vary

prohlídka
video
Fotky 25

Základní údaje

Datum vložení 26. prosince 2022 ID nemovitosti 348843
Plocha celková 4 155 m² Plocha pozemku 513 m²
Užitná plocha 1 026 m² Plocha zastavěná 513 m²
Energetiká náročnost D - Méně úsporná (i) Kanalizace Vlastní ČOV
Zdroje vody Veřejný vodovod Způsoby vytápění Lokální - elektrické, Ústřední - plynové
Konstrukce Jiná Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Máme pro vás ke koupi skvělou investiční příležitost - rozsáhlý komplex dvou budov s velkým pozemkem v části Karlových Varů - Počerny. Objekt byl donedávna využíván jako penzion s restaurací a činžovní dům, ovšem je zde možnost různého využití, jako například bytový dům nebo ubytovací zařízení.
Větší objekt je rozdělen na obytnou část, kde je restaurace, penzion a dva oddělené byty, a velkou stodolu. Celková užitná plocha činí 1026 m2 a je možné změnou dispozice získat až 6 bytů. Stodolu je možné rovněž přestavět na objekt k bydlení, popř. ji využívat jako dílnu nebo skladové prostory.
V menší budově se nachází tři byty, dále je zde velký půdní prostor, kde je možné vybudovat ještě další dva. Tento objekt je v horším technickém stavu a je zde potřeba určité stavební úpravy.
Celý objekt je napojen na obecní vodovod, je zde vlastní čistička odpadních vod. Vytápění je řešeno částečně plynovým kotlem a částečně elektrickými přímotopy. Ohřev vody zajišťuje několik bojlerů.
Velký pozemek o rozloze 4.155 m2 zajišťuje dostatek místa k parkování, jeho část je možné využít k výstavbě minimálně jednoho dalšího domu, neboť v územním plánu je celý veden jako stavební.
Počerny jsou menší osadou se zhruba 300 obyvateli, což vám zaručí velmi klidné prostředí a zároveň dobrou dostupnost kamkoliv, od centra Karlových Varů jsou vzdálené pouze 5 minut jízdy autem, stejně tak nákupní centra. Veškerá další občanská vybavenost je k dispozici v Karlových Varech.
Chcete více informací? Zavolejte, ráda se s vámi setkám na prohlídce.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Počerny, Karlovy Vary
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Mgr. Jaroslava Smolná Štorkánová
Mgr. Jaroslava Smolná Štorkánová
Kontaktovat prodejce
RE/MAX Glorion
Reklama
TOPlist TOPlist