4 730 aktuálních nabídek
od 248 realitních kanceláří a soukromníků
CENTURY 21 Česká republika nabízí

Prodej hotelu, penzionu 266 m²

Úterská, Bezdružice (okres Tachov), Česko

5 490 000 Kč
včetně provize, včetně právního servisu

Základní údaje

Datum vložení 2. listopadu 2023 ID nemovitosti 14434885
Plocha pozemku 1 250 m² Užitná plocha 266 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Elektřina 230 V
Kanalizace Žumpa, septik Zdroje vody Místní zdroj
Způsoby vytápění Ústřední - elektrické Konstrukce Zděná
Stav objektu K rekonstrukci

Popis nemovitosti

Toužíte po bydlení na samotě uprostřed krásné přírody s možností podnikání nebo hledáte ideální investiční příležitost? Pak mi dovolte Vám představit rekreační dům se 2 apartmány na samotě nedaleko města Bezdružice.
Nemovitost se nachází v trojúhelníku mezi Mariánskými Lázněmi, Konstantinovými Lázněmi a Klášterem Teplá v údolí Nezdického potoka, původně zvaného Hasselbach. Jedná se o objekt bývalého mlýna postaveného v roce 1569. V současné době objekt prochází rekonstrukcí, kdy se zde budují dva samostatné apartmány. Dispozice a poloha apartmánů zajišťuje naprosté soukromí jeho obyvatel. Budoucí majitel domu bude mít celé údolí jenom pro sebe. V případě zájmu je možno na vedlejších pozemcích vybudovat další dva domy se třemi apartmány (není součástí této nabídky). Řízení je před vydáním územního rozhodnutí se stavebním povolením a je vypracována projektová dokumentace a architektonická vizualizace.
K objektu náleží pozemek o výměře 1250 m2. V současné době je dokončena 1. fáze rekonstrukce domu číslo 1 – terénní práce a následující úpravy domu:
nová hydroizolace (podříznutí veškerého zdiva, hydroizolace podlah, polystyren 10 cm, finální nášlapná betonová vrstva), přípojka vody z veřejného řadu a vnitřní rozvody, vnitřní rozvody kanalizace a napojení na stávající žumpu, nová přípojka elektro a vnitřní rozvody, příprava na podlahové elektrické vytápění. Jsou dokončeny vyzdívky všech vnitřních příček (bez omítek) a jsou připraveny otvory v obvodovém zdivu (stavebně zabezpečeno). Stávající strop (dřevěný záklop, omítnutý) je ve výšce 350 cm. Předpokládá se podvěšený SDK strop s vloženou tepelnou izolací. Jsou částečně provedeny vyzdívky z režných cihel. Střecha je ze sbíjených vazníků s plechovou krytinou.
Nový majitel může do dokončení rekonstrukce vtisknout vlastní invenci a přizpůsobit si vše vlastním představám, což je velkou výhodou. Tato nemovitost nabízí hned několik variant využití. Je vhodná k trvalému i rekreačnímu bydlení, ale i k pronájmu, a to zejména díky své skvělé poloze.
Jedná se o velmi vyhledávanou lokalitu. Kromě historických cílů (např. klášter Teplá) a lázeňského života se zde nabízí široká škála sportovního vyžití: inlinová dráha, víceúčelové sportovní hřiště, squashová hala a posilovna v 5 km vzdálených Konstantinových Lázních, golfová hřiště v Mariánských Lázních a Karlových Varech, možnost koupání v nedalekém přírodním lomu,.. Na své si přijdou milovníci turistiky a cykloturistiky. Okolní krajina je protkaná velkým množstvím cyklostezek, ta nejbližší vede do 4 km vzdáleného městečka Úterý s unikátním historickým centrem oblíbeným mezi filmaři. Pěšky se za 10 minut dostanete k Zaječímu rybníku, který je vyhlášeným rybářským revírem. V bezprostředním okolí jsou pastviny, kde se pasou koně a krávy.
Bezdružice jsou město s infrastrukturou potřebnou ke každodennímu životu.
Pokud Vás nabízená nemovitost oslovila, neváhejte a přijďte nasát jedinečnou atmosféru tohoto místa. S financováním koupě Vám rádi pomohou naši zkušení finanční konzultanti, kteří jsou schopni zajistit nejlepší podmínky na trhu.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Úterská, Bezdružice (okres Tachov), Česko
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Mgr. Nikol Svobodová
Mgr. Nikol Svobodová
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Česká republika
Reklama

Budete potřebovat?

Geodeti
Geodeti

GEODÉZIE ČESKÝ ZÁPAD

Adresa: Panenská 2278, Tachov, 34701
Email: ansl@zamerit.cz
Web: http://www.zamerit.cz
TOPlist TOPlist