6 503 aktuálních nabídek
od 259 realitních kanceláří a soukromníků

RADOBYČICE - ZÁPAD

městská část Plzeň 3, na severozápadním okraji Radobyčic

od 3.195.000 Kč
Dokončení výstavby:8/2018
Počet etap:2
Dispozice bytů:2+kk, 3+kk, 4+kk, 5+kk
Datum vložení:20. 2. 2017
Energetická náročnost: B - Velmi úsporná

Popis a vybavení nemovitosti

Firma IKO stavby s.r.o. připravila ve spolupráci s firmou INVEST PRODUKT s.r.o. výstavbu lokality pro bydlení RADOBYČICE - ZÁPAD.

Navržená obytná lokalita se nachází v městské části Plzeň 3, na severozápadním okraji Radobyčic a ze dvou stran přímo navazuje na zastavěnou část obce. Rozprostírá se u křižovatky silnic III/18032 a místní komunikace Litice - Černice, místo kde se v současné době připravuje výstavba okružní křižovatky včetně rekonstrukce přiléhajících komunikací. Napojení lokality bude z Litické ulice.

V celé lokalitě je navrženo 15 bytových jednotek v řadových jednobytových domech a 24 bytových jednotek v dvojbytových řadových domech. Architektonický návrh vychází z jednoduchého hmotového řešení, navržené objekty mají jednoduché tvary s plochým zastřešením.

Jednotlivé typy řadových domů se od sebe dispozičně i vzhledově odlišují.

Dispozičně jsou jednobytové řadové domy řešeny jako 4+kk a 5+kk. Součástí každého domu je zahrada, jedno parkovací stání v garáži a jedno parkovací stání venkovní.

Byty v dvojbytových řadových domech (v každém nadzemním podlaží je jedna bytová jednotka) mají dispoziční uspořádání 2+kk, 3+kk a 4+kk. Všechny byty v 1. NP mají vlastní zahradu. Ke každému bytu náleží parkovací stání, byty v krajních řadových domech mají navíc jedno parkovací stání v garáži.

Ucelenou nabídku řadových domů a bytových jednotek najdete na našich webový stránkách.

Součástí výstavby celé obytné lokality je vybudování komunikací včetně parkovacích ploch, chodníků a kompletní technické infrastruktury - jednotné kanalizace, vodovodu, plynovodu, elektrorozvodů VN a NN, veřejného osvětlení, telefonu a sadových úprav. Po dobudování budou veškeré komunikace a technická infrastruktura předány do majetku města Plzeň nebo správcům jednotlivých sítí.

Kategorie
Energetická třída
B - Velmi úsporná
Dispozice bytů:
2+kk, 3+kk, 4+kk, 5+kk
Datum vložení:
20. 2. 2017
Volné nemovitosti:

Poloha na mapě

Kontakt prodejce:

IKO stavby s.r.o.

Nemovitost nabízí

IKO stavby s.r.o.

Vltavínová 1334/3
Plzeň
32600

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (3+7) je: (10)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

IKO stavby s.r.o.

TOPlist TOPlist